KONST / Litografier / Färglitografi 12544546
nr 1254 4546
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Röde Orm, signerad, 58x42, ej numrerad
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2019
kl 19:45:17
10/5 09:25:40